Sungurlar 15. Bölüm izle Tek Parça Son Bölüm 31 Ocak 2015 #Sungurlar


Sungurlar 15. bölüm Özeti: Bu Hafta Yepyeni Bir Bölüm ile izleyenleri Ekran Başına Kitleyecek Olan Sungurlar Bomba Gibi Heyecanlı Bir Bölüm ile Kaldığı Yerden Devam Ediyor.Son Zamanlarda Geçen Sezon Gibi Reytinglerde Yükseliş Gösteren Sungurlar Dizisi 31 Ocak 2015 Cumartesi Günü Samanyolu Tv'de


Serdar Komutan'ın Riskli Oyunu Sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen Sungurlar, Cumartesi akşamı sürprizlerle dolu 15. bölümüyle izleyicilerle buluşacak.
Şahmaran’ın ölüm listesindeki Maya’nın, Serdar Komutan’la beraber kaçışı sürerken doktor Deniz, Celil’in yakasına taktığı cihaz sayesinde Serdar’ın yerlerini tespit ederek onu yakalamaya çalışır.
Örgütün içine sızan Meryem, Celil’in dinlendiğini öğrenir. Ancak örgütün verdiği tehlikeli bir görev yüzünden deşifre olmakla karşı karşıya kalır. Şahmaran ise Serdar Komutan’ın izine ulaşır ve Maya’yı öldürmek için adamlarıyla büyük bir saldırı düzenler.
Yalnız kalan ve bir kulübe içinde sıkışan Serdar’ın yardımına Meryem yetişir. Serdar, Meryem’in Maya’yı alıp kaçmasını sağlar. Bu sırada Şahmaran’ın adamları Serdar’ın olduğu kulübeyi havaya uçurur. 

Sungurlar 15. Bölüm izle,Sungurlar 15. Bölüm Tek Parça izle,Sungurlar 15. Bölüm Full Hd izle,Sungurlar Son Bölüm izle,Sungurlar Yeni Bölüm izle,Sungurlar Yeni Sezon izle
 Sungurla 15. bölümün fragmanları ilk olarak 1 ay önce yayınlanmaya başlayan Sungurlar dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı Samanyolu TV tarafından duyurulmadı.
Bu sezona kadar Şefkat Tepe adıyla gösterilen fenomen dizi bundan böyle artık "Sungurlar" adında izleyicisiyle buluşacak. Şefkat Tepe  olarak değil, Sungurlar 15. Bölüm olarak STV ekranlarında yerini alıp 'start' diyecek. 
Kordon Celil’in diziden çıkmasının ardından Aslı ve Şahin’in durumu da seyirci tarafından merak ediliyor. Aslında Şefkat Tepe hayranları 31 Ocak 2015 cumartesi günü Sungurlar’ın yeni bölümünün yayınlanacağı yönünde çok umutluydu fakat STV, Şefkat Tepe’nin 14 ile 15. bölümlerinin tekrarını vererek seyircileri hüsrana uğrattı.
SERDAR KOMUTAN NASIL KURTULACAK?
Sungurlar'ın 15. bölüm fragmanından da anlaşılacağı üzere, Sungurlar Timi'nin komutanı yüzü maskeli kişiler tarafından kaçırılmış ve suriye'de ücra bir köyde infaz edilmek üzeredir. Bu sırada ise hem havadan hem de karadan onu kurtamaya gelen ekip tarafından gözlenmektedir. SerdarKomutan sözlerine "Dünyanın bütün şeytanları bir araya gelse Allah’ın izni ile bizi yolumuzdan alıkoyamaz!" diye son verir.
Sungurlar 15. bölüm fragmanı:

Labels: , , , , ,Leave A Comment:

Blogger tarafından desteklenmektedir.